GRUP ŞİRKETLER

HAYYAPI A.Ş. olarak, sizlere İnşaat, Akaryakıt, Mimarlık, Lojistik, PVC - Alüminyum Doğrama sektörlerinde en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Hayyapı Akaryakıt

Akaryakıt-1

Çok yakında, İzmir-Çanakkale güzergahı üzerinde yapılması planlanan Akaryakıt İstasyonu Projemiz ve Mini Avm Projemizin detaylarını buradan takip edebilirsiniz.

​Akaryakıt-2

​Çok yakında, İzmir/Bayındır İlçesinde yapılması planlanan Akaryakıt İstasyonu Projemiz ve Avm Projemizin detaylarını buradan takip edebilirsiniz.

Hayyapı Mimarlık

Sizler için şirketimiz bünyesinde Mimarlık & Mühendislik hizmetlerini sağlamaktayız. Uzman proje kadromuz sayesinde sizlere tüm disiplinlerde proje hizmeti sağlayarak, Belediye ve inşaat ruhsatı süreçlerinizi titizlikle sonuçlandırıyoruz.

​Talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda parselinize özel mimari etüt çalışmalarımızı ve tasarımlarımızı hazırlayarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sizlerle beraber yürüttüğümüz tasarım sürecini tamamlamamızın ardından teknik çalışmalarımıza başlayarak uygulama projelerinizi hızla tamamlıyoruz. Başvurularınızı, evraklarınızı ve gerekli tüm süreçleri en kısa sürede sonuçlandırarak inşaat ruhsatınızı sizlere teslim ediyoruz.

Hayyapı Lojistik

Müşterilerimizin lojistik faaliyetlerini onlar adına üstlenerek; yurtiçinde depolarımız ve yurtdışındaki çözüm ortaklarımız ile birlikte, depolama, dağıtım, toplama, gümrükleme ve sigortalama işlemlerini tamamlayarak yüksek oranda memnuniyetlerini sağlamaktayız.

Hayyapı Metal

PVC DOĞRAMA – ALÜMİNYUM

Yaşadığımız ortamların dış mekanlarla ilişkisini sağlayan en önemli unsurlardan biri pencerelerdir. Üretici bayisi olduğumuz FIRATPEN ve ALUSEL ürünlerini Seyrek’te yer alan imalat fabrikamızda yüksek kalite standartlarında üretimini yaparak sizler için hazırlıyoruz.

PVC PENCERE
ÜRETİCİ BAYİSİ